Hakkımızda

Turkuaz Su Arıtma sağlam, güvenilir, dinamik iş ortaklarıyla kalite ve hizmeti amaç edinmiş ilkeli yapılar oluşturmayı hedeflemektedir. Hedefimiz kaliteli ürün ve hizmetleri hızlı ve uygun fiyatla, en yeni teknolojiyle sunmaktır. Bu amacı gerçekleştirmek için iş yapış şeklimizi internet ortamına taşıyarak bilgi ve ürün paylaşımını hızlandırmayı amaçlamaktayız. Su arıtma sektöründe evsel, endüstriyel arıtma, yumuşatma ve yedek parça konusunda birçok yönde hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Her daim kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üretmek, İhracatlarımızla; Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak, İthalatlarımızla; Türkiye’ye uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler getirmek, Sektörümüzde, tüm dünyada kalitesiyle ön plana çıkmış bir marka olmaktır.

VİZYONUMUZ

En kaliteli cihazı herkesin sahip olabileceği fiyatlarla müşterilere sunmak Müşteri memnuniyetinin öneminin farkında olup memnuniyeti sağlamak adına her türlü fedakarlığı yapmak, Müşteri portföyümüzü genişletmek ve uzun soluklu ticari bağlar kurmak, Doğru fiyat politikası ile pazarda güç sahibi olmak, Tüm dünya ülkelerine ulaşmak ve markamızı bir dünya markası yapmaktır.